Zippo Z2 2020 Yılın Koleksiyonu Limited Ed.

Sınırlı özel teklif
₺1.998,90 ₺3.123,75
Kazancınız-36,01%
3-4 gün içinde teslim edilir
Stoktaki son ürünler
Referans Kodu:
AT00572
Marka:
Beğen0
Açıklama

Zippo, Yılın Koleksiyonu Z2 Vision'ı gururla sunar. 1980 yılından beri değişmeyen ikonik alev logomuzun ilk büyük modernizasyonu olan, Zippo'nun yeni iletişim logosunun sahneye çıkışını temsil ediyor.

 

MultiCut işlemi sayesinde, kabartmalı bir etki yaratan tasarımda çakmağın etrafına sarılmış Zippo'nun "Z" imzası bulunuyor. Girintili alanlar, 360° lazerle oyulmuş soyut tek renkli kesintisiz dalgalarla süslenmiştir. Bir Armor® Black Ice® çakmağı üzerine yerleştirilmiş ve ağır altın kaplama uç (iç aksam) ile eşleştirilmiş bu yılki koleksiyon, çakmağın altına, 2020 yılı ve Yılın Zippo Koleksiyonunun ayırt edici özelliği olan ZL logosu ile damgalanmıştır. Her çakmakta üretim numarası vardır ve miktarları dünya çapında yalnızca 20.020 parça ile son derece sınırlıdır.

 

Zippo'nun yeni görünümünün 6 canlı rengiyle gelen, geleneksel kılıfın yerine tam bir dış kutu yer alıyor ve koleksiyoncuların en sevdiği "kutu açılışı" olayını mümkün kılıyor. Optimum performans için Zippo çakmak sıvısı ile doldurulması gerekir.

 

 

•Ayırt edici Zippo "klik" sesine sahip orijinal Zippo rüzgardan etkilenmeyen çakmak.

•Tüm hammadde standart bir Zippo kasaya göre yaklaşık 1,5 kat daha kalın; rüzgar geçirmez tasarım -neredeyse her yerde çalışır-

•Ömür boyu kullanım için yeniden doldurulabilir; optimum performans için, orijinal Zippo çakmak sıvısı, çakmaktaşları ve fitilleri önerilir.

•Yakıt: Zippo premium çakmak sıvısı (ayrıca satılır)

•Dış kutu kılıfı 6 renk arasında değişebilir

Ürün Detayları
AT00572
Taksit Tablosu

Whatsapp

This is a custom side bar, you can put any content here.

Ayarlar

Menü

Beğenilen ürünleri kaydetmek için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum aç